Zpracování projektové dokumentace ve všech stupních.
Znalost aktuálního stavebního zákona.
Individuální přístup ke klientovi a jeho požadavkům.
3D model navrhovaného objektu.
Variatní studie pro každý projekt.
Ateliér projekce pozemního a dopravního stavitelství
RODINNÉ
DOMY
Rodinné domy
Zpracujeme projektovou dokumentaci rodinného domu nebo projekt skupiny individuálních rodinných domů. K projektu rodinného domu provádíme všechny dílčí projekty. Od projektů technické infrastruktůry po odborná měření, průzkumy a posudky.
REKONSTRUKCE
A BYTY
Rekonstrukce a byty
Chcete-li provést rekonstrukci nemovitosti, která již neodpovídá Vaším potřebám, zpracujeme pro Vás projektovou dokumentaci s citlivým a moderním řešením. Nezáleží na typu stavby, zhotovíme projekt pro rekonstrukci bytu, rodinného domu nebo rozsáhlých objektů.
ZELENÁ
ÚSPORÁM
Zelená úsporám
V programu Zelená úsporám jsme úspěšně zhotovili desítky projektů k žádosti o státní dotace. Pro program Zelená úsporám zpracováváme projektovou dokumentaci i odborné posudky ke všem stavbám ve všech oblastech. Čerpejte s námi dotace ze Zelená úsporám!
DOPRAVNÍ
STAVBY
Dopravní stavby
Zhotovujeme projekty dopravních staveb malého rozsahu. Jako je projektová dokumentace příjezdové komunikace např. k rodinnému domu nebo projekt sjezdu na pozemek. Dle požadavků také projekt pro pěší zónu, chodníky, parkoviště nebo jiné dopravní stavby.
OSTATNÍ
PROJEKTY
Ostatní projekty
Provádímé projektovou činnost pro státní i soukromou oblast. Od projektů pro památkovou péči přes projekty veřejných budov po projekty s ohledem na získání státních a evropských dotací. Dle požadavků zhotovíme projektové dokumentace všech typů.
E-MAIL: kancelar@atelier-projekce.cz
ADRESA: Dětmarovice 1171, 735 71 Dětmarovice, Česká republika
Kontakt Stanislav Papaj Časté dotazy Referenční projekty Úvodní strana Nabídka služeb