Zpracování projektové dokumentace ve všech stupních.
Znalost aktuálního stavebního zákona.
Individuální přístup ke klientovi a jeho požadavkům.
3D model navrhovaného objektu.
Variatní studie pro každý projekt.
NABÍDKA SLUŽEB
Ateliér projekce pozemního a dopravního stavitelství


Individuální projekt rodinného domu

Individuální projekt rodinného domu


Nabízíme zhotovení projektové dokumentace rodinného domu dle Vašich představ včetně všech příslušných dílčích projektů a technických prací, které jsou potřebnou součástí žádosti o stavební povolení ať již pro ohlášení stavby rodinného domu, nebo územního i stavebního řízení.


Usazení rodinného domu z typového projektu

Usazení rodinného domu z typového projektu


Zakoupili jste si typový projekt rodinného domu a potřebujete zhotovit dílčí části a doplnit projektovou dokumentaci o situace pro usazení domu na pozemek? Dopracujeme pro Vás situační výkresy, projekty inženýrských sítí a dalších potřebných dílčích staveb pro podání žádosti ke stavebnímu povolení.


Typový projekt rodinného domu

Typový projekt rodinného domu


V rámci spolupráce s našimi dodavateli nabízíme také vybrané typové projekty rodinných domů, ke kterým samozřejmě zajištujeme komplentí projektové a technické služby jako je zapracování případných změn typového projektu, usazení rodinného domu na pozemek, dopracování projektových dokumentací inženýrských sítí a zhotovení nebo zajištění dalších technických prací, aby bylo možné s dokumentací typového rodinného domu získat stavební povolení.


Dopravní stavby

Dopravní stavby


Můžeme pro Vás zpracovat projekt pro dopravní stavbu jako je příjezdová komunikace k rodinnému domu, projekt komunikace pro žádost o rozparcelování pozemku. Pro komerční objekty, nebo i skupiny rodinných domů nabízíme projektovou dokumentaci parkovacích stání. Dle požadavku investora zpracujeme projekty také pro další dopravní stavby jako jsou například cyklostezky, pěší zóny, chodníky a jiné dopravní stavby.


Rekonstrukce stavby

Rekonstrukce stavby


Koupili jste rodinný dům, byt či jinou nemovistost, nebo již Vaše stávající bydlení, komerční prostory nevyhovují Vašim nový potřebám a plánujete stavební úpravy? Nabízíme Vám zhotovení projektové dokumentace pro účely získání stavebního povolení případně i k provedení stavebních úprav. Dle Vašich požadavků zpracujeme projektovou dokumentaci pro nový vzhled Vaší nemovitosti.


Přístavba k nemovitosti

Přístavba k nemovitosti


Rozhodli jste se rozšířit Vaši stávající nemovitost? Vytvoříme pro Vás potřebnou projektovou dokumentaci přesně podle Vašich požadavků. V projektové dokumentaci vyřešíme napojení na stávající objekt, aby byla zajiště na funkčnost a vizuální kompatibilita se stávajícím objektem.


Odstranění budovy

Odstranění budovy


Chystáte se zbourat část nebo celou nemovitost? Dle stavebního zákona pro takovou činnost povolení* stavebního úřadu. Zpracujeme Vám projektovou dokumentaci, kterou přiložíte k žádosti o povolení k odstranění stavby. *V přesně stanovených případech stačí pouze oznámení stavebnímu úřadu o záměru odstranit stavbu.


Zelená Úsporám
Zelená Úsporám

Již od spuštění programu Zelená Úsporám zpracováváme projektové dokumentace a odborné posudky pro získání dotací. Chcete-li také, jako řada našich klientů i Vy získat finanční prostředky z programu Zelená Úsporám neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme zpracování potřebných podkladů, zaměření stávajícího objektu a následné zpracování projektové dokumentace, zhotovení odborných posudků a samozřejmě i vyplnění technických údajů ve formulářích pro posouzení dotace. Zhotovíme podklady pro žádosti na veškeré úsporné opatření jako jsou výměny zdrojů vytápění, jejich nové instalace, výměny oken, zateplení konstrukcí i jejich kombinace a další.


Jiné projekty

Jiné projekty


Potřebujete zhotovit projektovou dokumentaci pro specifickou stavbu nebo účel. Například pro památkově chráněný objekt, nebo stavbu pro komerční či jiné speciální účely? Chcete zhotovit projektovou dokumentaci s ohledem na získání finančních prostředků z některých dotačních fondů? Potřebujete posoudit stavbu z určitého stavebního nebo technického hlediska? Chcete vybudovat nové přípojky inženýrských sítí k Vaší stavbě? Potřebujete zdokumentovat stávající stav své nemovitosti? Sdělte nám své požadavky a zpracujeme Vám projektovou dokumentaci nebo technické posouzení dle Vašich potřeb.

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte !

E-MAIL: kancelar@atelier-projekce.cz
ADRESA: Dětmarovice 1171, 735 71 Dětmarovice, Česká republika
Kontakt Stanislav Papaj Časté dotazy Referenční projekty Úvodní strana Nabídka služeb